Urząd Gminy Koszęcin
A- A A+ kontrast normalny kontrast wysoki kontrast kontrast

Chór Non Nomine doceniony w Tychach

9 stycznia chór mieszany Non Nomine ze Strzebinia odniósł ogromny sukces podczas XXVI Tyskich Wieczorów Kolędowych. W przeglądzie konkursowym, pomimo wielkiej konkurencji chór zajął wysokie II miejsce.

miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Tychach

14 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Tychach odbędzie się koncert galowy laureatów konkursu oraz rozdanie nagród. Wśród występujących artystów nie zabraknie chórzystów z Non Nomine.
Chór „Non Nomine” powstał jesienią 2002 roku i liczy około 20 członków. Śpiewają w nim uczniowie szkół, studenci i osoby pracujące, których połączyła wielka pasja i uwielbienie śpiewu i muzyki. Prezentują się mieszkańcom regionu na cyklicznych koncertach kolęd. Ponadto biorą udział w różnych uroczystościach religijnych i okolicznościowych. Często wzbogacają też oprawą muzyczną wydarzenia wyjątkowe w życiu każdego człowieka, jak śluby, jubileusze itp.
 
Repertuar chóru obejmuje utwory muzyki sakralnej i świeckiej. Można w nim znaleźć dzieła polskiego i europejskiego renesansu, baroku; muzykę polskich i amerykańskich kompozytorów współczesnych, jak również utwory oparte na tradycji ludowej oraz muzykę gospel. 
 
Chór prowadzi Izabela Wróbel-Malicka
 

Losowa galeria zdjęciowa

Mapa strony