Urząd Gminy Koszęcin
A- A A+ kontrast normalny kontrast wysoki kontrast kontrast

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w LIPCU 2019 r.

Poniżej harmonogram wywozu odpadów komunalnych w LIPCU 2019 r.

 

Prosimy zwrócić uwagę na zmianę dni wywozu odpadów w niektórych miejscowościach.

 

 

TERMINY WYWOZÓW ODPADÓW W LIPCU 2019r. W GMINIE KOSZĘCIN

KOMUNALNE (kosze)

SEGREGACJA (worki)

Miejscowość, ulica

05.07

KS I

05.07

Koszęcin (ulice: Boczna, Burzyńskiego, Dębowa, Miodowa, Matejki, Jodłowa, Korczaka, Ligonia, Lompy, Makowskiego, Poprzeczna, Szkolna, Sikorskiego, Sobieskiego, Słowackiego, Śląska,Zielona), Lipowiec

03.07

KS II

03.07

Strzebiń (ulice:Boczna, Broniewskiego, Dubielowska, Kościuszki, Krasińskiego, Mickiewicza, Reymonta, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Wojska Polskiego, Wolności, Żwirki i Wigury), Koszęcin (ulice: Bratkowa, Fiołkowa, Frezjowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Liliowa, Narcyzowa, Maciejkowa, Makowa, Piaskowa, Przemysłowa, Tulipanowa, Wrzosowa), Prądy

09.07

KS III

09.07

Koszęcin (ulice: Azaliowa, Boronowska, Cieszowska, Jaśminowa, Kozielska, Ks.Gąski, Legionów, Lubliniecka, Łazowska, Moniuszki, Nektarowa, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Wspólna)

16.07

KS IV

16.07

Brusiek, Piłka

12.07

KS V

12.07

Koszęcin (ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Cicha, Dąbrówki, Dworcowa, Gen.Bema, Jesienna, Kolejowa, Królowej Jadwigii, Leśna, Mieszka I, Modrzejowa, Opiełki, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Świętej Trójcy, Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Króla Kazimierza Wielkiego )

17.07

KS VI

17.07

Bukowiec, Łazy, Strzebiń (tylko ul. Gen.Bema, Konopnickiej, Kosmonautów, Krótka, Krzywa, Lubliniecka, Poprzeczna, Szkolna, Wąska)

 

 

19.07

KS VII

19.07

Sadów

24.07

KS VIII

24.07

Koszęcin (ulice: Batorego, Chopina, Damrota, Kochanowskiego, Kochcickiego, Konopnickiej, Korfantego, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Mańki, Mickiewicza, Nowa, Podgórna, Powstańców Śląskich, Rzeczna, Spokojna, Św. Wawrzyńca, Wąska, Wolności, Zamkowa)

 

31.07

KS IX

31.07

Strzebiń ( ulice:1-Maja, Chopina, Cicha, Dworcowa, Dębowa, Kolejowa, Kopernika, Leśna, Lompy, Lotników, Muszera, Ostrowskiego, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Ptasia, Stawowa, Św.Barbary, Zielona)

 

 

26.07

KS X

26.07

Rusinowice (oprócz ul. Zielonej, Stawowej, Wrzosowej, Lompy)

25.07

KS XI

25.07

Cieszowa, Irki, Nowy Dwór, Rzyce, Wierzbie, Rusinowice (tylko ul. Zielona, Stawowa, Wrzosowa, Lompy)

12.07

26.07

12.07

26.07

WIELORODZINNE

KOSZĘCIN (ul.Szkolna 9,10, ul.Sobieskiego 1a,1a/12,1a/9, ul.Korczaka 1,2,3,9, ul.Jodłowa 9/3,9/4, ul.Dąbrówki 3)

CIESZOWA (ul.Kasztanowa 23,25, ul.Stawowa 2)

SADÓW (ul.Powstańców Śl. 106-108)

 

Losowa galeria zdjęciowa

Mapa strony